שיחה מהירה
השאר פרטים

   לשיחת ייעוץ חינם התקשרו עכשיו - 054-599-8990

   על גדלי מנופים והשימושים שלהם בזמן הובלה

   לא מעט אנשים מתעניינים לגבי התחום של הובלה באמצעות מנוף, מאחר ולא פעם מדובר על האופציה האידיאלית ביותר. יש לזכור כי כאשר מדובר על הובלה של ציוד מכאני כבד, מכונות גדולות ומאסיביות והובלה של מכשירים שונים המשמשים מפעלים ותעשיות שונות, יש צורך להשתמש במנוף מאחר וזוהי הדרך היחידה לבצע את ההובלה. עם זאת, כדאי לדעת כי ניתן היום למצוא בשוק מספר סוגים שונים של מנופים, המשמשים למגוון רחב של משימות שונות. לכן חשוב להבין אילו גדלי מנופים ניתן למצוא בשוק וכמובן מהם השימושים האפשריים שלהם. אנו בחברת אלרון מנופים והובלות מתמחים בתחום של הובלה באמצעות מנופים. אנו נשמח לספק לכם את ההובלה האיכותית והמקצועית ביותר, תוך כדי שימוש בסוג המנוף הרלוונטי ביותר עבור הצרכים שלכם.

   גדלי מנופים והשימושים שלהם בזמן הובלה – כל הנקודות שחשוב להכיר מראש

   כדאי לדעת כי ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של מנופים, המשמשים לצורכי הובלה. בחלק מהפעמים מדובר על מנוף המחובר למשאית, ואילו בפעמים אחרות, מדובר על מנוף המחובר לסמיטריילר. כמו כן, ניתן כמובן למצוא משאיות וסמיטריילרים שאינם מחוברים למנוף, ולכן יהיה צורך להשתמש במנוף נפרד. חשוב כמובן להתאים את המנוף המתאים ביותר לכל שימוש, בהתאם לגודל ולמשקל של הציוד המועבר. כדאי לדעת כי כאשר מדובר על משאיות עם מנוף, מדובר למעשה על גודל אחיד, מאחר ומשאיות אלו מיועדות להובלה של מכולות. לכן יש צורך בגודל מסוים, שיתאים לגודל של המכולה ויאפשר בכך הובלה בטיחותית יותר. כמו כן, יש לזכור כי הגודל של המכולות זהה בכל המדינות ולכן רק הגיוני שהגודל של המשאיות יהיה תואם לזה של המכולות, אשר מועברות בין המדינות השונות.

   גדלי מנופים והשימושים שלהם בזמן הובלה – כל מה שמעולם לא ידעתם 

   אחת הנקודות שלא כולם מודעים אליה, היא העובדה כי על מנת להוציא מכולה מסוימת משטח הנמל, יש צורך באישור מיוחד. המטרה היא לוודא כי המכולה חוזרת לנמל במצב תקין, לאחר שעברה תהליך של פירוק. אך ללא משאית הובלה מתאימה, ישנו סיכון כי המכולה תינזק במהלך ההובלה. מסיבה זו בדיוק, יש צורך לדעת באיזה מנוף הובלה להשתמש וכיצד להבטיח הובלה יעילה ובטיחותית יותר. כדאי לדעת למשל, כי לכל משאית יש היתר משקל מסוים, ולכן אסור להעמיס עליה יותר מהמשקל המורשה שלה. מי שיחרוג מהמשקל המורשה, עלול להוביל להובלה לא בטיחותית, שעלולה לסכן חיים. לכן כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע, במטרה לבחור באופציה המתאימה ביותר עבורכם. 

   אנו בחברת אלרון מנופים והובלות נשמח לסייע לכם לבחור את המנוף המתאים ביותר עבור ההובלה שלכם. אנו מספקים מגוון רחב של משאיות מנוף וסמיטריילרים עם וללא מנוף, כך שנוכל להתאים לכם את האופציה האידיאלית ביותר. לפרטים נוספים, צרו קשר.

   דילוג לתוכן