הובלות ציוד כבד מחיר

5/5 - (3 votes)

הובלות ציוד כבד מחיר, כאשר מדובר על הובלת ציוד כבד מחיר יש את המורכבות שאין בהובלות אחרות מכיוון שהמשקל של המטען שונה וכבד יותר ולכן צריך לנקוט במשנה זהירות בהובלת מטען שכזה.

הובלות ציוד כבד האם מדובר בהובלה במחיר כבד?

לרוב במשקלים, סוגי המטען מתחלקים לשניים הובלת מטען קל כבד עד 30 טון והובלת מטען כבד 30 טון ומעלה.

כשרוצים לבצע שינוע של הובלה כבדה, דבר ראשון אנו צריכים להבין מה המשקל של המטען אורך המטען רוחב המטען וגובה המטען ולהתאים את הנתונים לעגלת המוביל.

מוביל ציוד כבד זה בעצם סמיטריילר שאליו מתחברת עגלה שעלייה מובילים את המטען ישנם סוגים רבים ושונים של עגלות ציוד כבד על כך אפרט בהמשך.

בהובלת מטען חורג חל איסור להוביל אותו אם לא מדובר ביחידה שלא ניתנת לחלוקה או הפרדה.

לאחר שקיבלנו את כל הנתונים של המטען שצריך להוביל, אנו נתאים אותו לעגלה המתאימה. ככלל מידות עגלת ציוד קל כבד וכבד אם 2.5 רוחב, 12 מטר אורך 1 מטר גובה.

 

הובלות ציוד כבד

 

כאשר אנו מבצעים הובלת כבדה בעל משקל של עד 30 טון נשתמש בעגלת ציוד קל כבד. כאשר מדובר על הובלות ציוד כבד של מעל 30 טון נשתמש בעגלת ציוד כבד.

 

גובה המטען לא יעלה על 4.8 מטר מהקרקע לכן בעגלה שגובהה 1 מטר מהקרקע גובה המטען לא יעלה על 3.8 מטר חשוב לציין שניתן להוביל כל מטען בכל גודל ומשקל אבל בליווי משטרה דבר שמצריך לא פעם לסגור כבישים כדי לבצע את ההובלה בביטחה.

 

סוגי המטען שונים ומגוונים החל בהובלת מכונות קידוח בגרים שופלים ציוד מכני הנדסי מבנים ועוד.

לסיכום: אם אתם מחפשים חברה אמינה מקצועית עם וותק שיודעת לבצע הובלות ציוד כבד על בסיס יומי, אנו באלרון מנופים והובלות, נשמח לתת לכם ייעוץ חינם עבור הובלות ציוד כבד לציוד שלכם!

 

עוד יכול לעניין אתכם:


הובלת ציוד כבד
 

דילוג לתוכן