משאית מנוף בנוף הגליל

5/5 - (1 vote)

משאית מנוף בנוף הגליל, לפני שאתם מחפשים משאיות מנוף להשכרה, כדאי שתדעו תחילה אילו סוגי מנופים קיימים.

מהו מנוף? ומה ההבדל בין מנוף למשאית מנוף?

מתקן המשמש להרמת משאות כבדים המנוף הינו עצם המקל על הרמת עצם אחר ע”י הגדלת המומנט. המנוף הפשוט ביותר הוא מוט או משטח קשיח שיכול לנוע סביב נקודה קבועה נקודה זו נקראת נקודת המשען של המנוף.

במאמר זה אסביר כמה שניתן על מהות “המנוף” ולתת תשובות לשאלות שקשורות במהות המילה “מנוף” – כמו למשל: מי צריך מנוף? למה צריך מנוף? מה המחיר להשכרת משאית מנוף? סוגיי משאיות מנוף? עלות עבודת מנוף? איך להתאים את המנוף לסוג העבודה?

השכרת מנוף – סוג שירות מאוד מבוקש כאשר לקוח צריך להרים אלמנט כבד ולא ניתן להרים אותו עם היידים או כלי עזר אחר משתמשים במנוף חשוב לציין שהמנופים מגיעים בכל הסוגים והגדלים או כמנוף בלבד או משאית מנוף שניתן גם לעמיס וגם לפרוק אותה עי מנוף ישנם סוגים רבים ושימושים רבים למנוף.

יתרונות – ניידות, הרמת אלמנטים למקומות מרוחקים וצרים .

חסרונות – עלות יקרה .

השכרת מנוף זרוע – כשמו כן הוא תדמינו לרגע שהיד שלכם במצב סגור זה מנוף ועליו מורכבת עוד יד עם פרק שניתנת לקיפול המנוף עובד באותה שיטה כאשר במקום אצבעות מורכב בקצה וו שאליו מתחברות שרשראות ורצועות להרמה בהמשך אסביר אילו סוגי התקנים ניתן לחבר למנוף.

יתרונות – המנוף מגיע עם מפעיל עצמאי ניתן לבצע חדירה ע”י קיפול הפרק בפריקה במקומות קשים וצרים.

חסרונות – עלות המנוף מאוד יקרה,לרוב משתמשים בו לעבודת בניין.

מחפש משאית מנוף בנוף הגליל?

 

משאית מנוף – סוג רכב שעליו מותקן מנוף המנוף מגיע במשקלים ואורכים שונים.

יתרונות – ניידות ניתן להעביר מסעות ומטענים ממקום למקום ובוא זמנית לפרוק אותם ללא צורך בתלות ברכב או באביזר אחר,גם כאן מבחר סוגיי משאיות מנוף והגדלים מגוון ושונה ועל כך אפרט בהמשך.

השכרת מנופים הידראולים – קודם כל אלו מנופים שנועדו להרמת והנפת משאות ומטענים כבדים במנופים אלו לא ניתן לבצע הובלה אלה צריך רכב נוסף להעברת האלמנט ממקום למקום המנוף משמש להנפה ופריקה או עבודה במקום בלבד.

יתרונות – מתאים להרמת מטענים כבדים.

חסרונות – יקר מאוד ולא ניתן להעמיס עליו מטען,בנוסף בגלל החוק שלא מתיר נסיעת המנוף על כביש במשקל ייתר כאשר מבצעים איתו עבודה מסויית מעמיסים את המשקולות שלו שנועדו לייצב אותו במהלך העבודה על גבי סמיטריילר נוסף שמביא לו את המשקולות לאתר העבודה דבר שמיקר את עלות העבודה.

השכרת מנוף סל – מנוף שמגיע בשתי גרסאות יש את הגרסה של משאית מנוף עם סל מובנה כיחידה אחת הגוף של המשאית כולל המנוף והסל כמקשה אחת.

יתרונות – מומלץ מאוד מבחינה בטיחותית המנוף מגיע בגדלים ואורכים שונים עד 90 מטר גובה,בגרסה השנייה מדובר במשאית מנוף עם זרוע כאשר מותקן עליו סל בסוף המנוף.

יתרונות נוספים – ניתן לעבוד עם המנוף גם להנפות בשטח העבודה וגם לחבר אליו סל להמשך עבודה שמתאימה לו כגון גיזום תאורה ועבודות חשמל חשוב לציין שבלי אישור עבודה בגובה לא ניתן לעלות על הסל, ישנן חברות שעושות הדרכה בגובה בדובר בכמה שעות הדרכה בלבד והעלות זולה.

השכרת מנוף ונטוזה – זה מכשיר וואקום לעבודה עם זכוכית מצד אחד המכשיר מתחבר למנוף ומצד שני לזכוכית כמובן שאם צריך מנוף ארוך וגדול יותר אז ניתן לבקש סוג מנוף שכזה.

השכרת מנוף חובק – כשמו כן הוא כאשר לא ניתן להרים מטען אם רצועות או שרשראות דוגמא אבנים משתלבות שאין משטח או כל אופציית עזר אחרת והשטח יושב על הרצה ולא ניתן להשחיל רצועה מתחת לאבנים משתמשים בחובק גם כאן זה אביזר שמחבר למנוף ובפעולת חביקה מלמעלה. הוא חובק את האבנים בלחץ בשתי הכיוונים וכך מאפשר את ההנפה שלהם.

השכרת מנוף כננת – זהו מנוף עם כבל ארוך כאשר רוצים לדוגמא להוריד לבור או לעמוק מטען כל שהוא המנוף מוריד עם כבל את המטען בצורה ישרה מלמעלה למטה עד נקודה מאוד נמוכה דבר שמנוף אחר לא מסוגל.

לסיכום אם אתם מחפשים משאית מנוף, או חברת מנופים אמינה מקצועית, עם וותק שיודעת לבצע עבודות מנוף על בסיס יומי נשמח לתת לכם ייעוץ חינם לעבודה שלכם.

עוד יכול לעניין אתכם:

 

 

דילוג לתוכן