משאית מנוף

4.8/5 - (3946 votes)

אלרון מנופים – מומחים 25 שנה במשאיות מנוף

אלרון מנופים הינה חברה ותיקה המומחית לכלל עבודות מנוף כגון מנופי זרוע ,סל, ומנופי כננת אשר ביצועם הוא על ידי משאיות , בכל הגבהים ובכל המשקלים.

לקבל שירות 24/7 חייגו עכשיו:

054-599-8990 

רקע

משאית מנוף היא כלי עבודה המסוגל לבצע עבודת מנוף והובלה ללא שום תלות באביזר או כלי עזר נוסף.

הייחוד של משאית מנוף טמון בעובדה שניתן להעביר באמצעותה ציוד וחומרים ובמידת הצורך להרים אותם או להציב אותם באופן ישיר במקום אליו הוא מיועד להגיע.

מהסיבה הזאת, נהוג לעשות שימוש בשירות זה הן לצורך העברה של אלמנטים או מפעלים, הן בהליך ביצוע של עבודות בנייה והן בעוד מגוון רחב של מצבים בהם יעלה הצורך בהובלת משאות כבדים.

בסרטון: משאית מנוף מרימה מכולה. משך הצפייה 5דק.

משאית מנוף – הסוגים השונים

מי שזקוק לשירותיה , חשוב שיכיר תחילה את הסוגים השונים ואת ההבדלים ביניהם, כאשר, הסוגים הבולטים:

משאית עם זרוע

משאית עם זרוע היא סוג של משאית המחובר אליה מנוף לביצוע הובלת ציוד כבד ועבודות שונות. הוא משמש לעתים קרובות בבנייה ובתעשיות אחרות בהן נדרשת הרמה כבדה.

הזרוע יכולה להיות מותקנת על קצה משאית, או שהיא יכולה להיות מותקנת בצד של בניין. לאחר מכן ניתן להאריך את הזרוע כדי להגיע לפריטים שנמצאים גבוה יותר ממה שהנהג יכול להגיע אליו.

משאית עם זרוע משמשת בעיקר לעבודת מנוף בבניין, להרמת ציוד וחומרי בניין באתרים.

משאית עם סל

זה הוא סוג המשאית אשר נדרשת עבודה על ידי אדם, למשל טיפול בעמודי חשמל, טיפול בגיזום, עמודי תאורה, שלטי חוצות, התקנה או הסרה של אנטנות סלולריות וכו’.

באופן כללי, המטרה העיקרית בהזמנת משאית מנוף היא עבודה של ידי אדם אשר נדרש להגיע לגבהים בתוך שמירה על ביטחון וחופש תנועה.

משאית עם כננת

משאית אשר מיועדת בעיקר לצורך ביצוע עבודות תת קרקעיות בעומק.

כאמור, חברה מקצועית ומנוסה אשר מציעה שירותי מנוף, תדע להתאים את המשאית הרלוונטית בהתאם לסוג העבודה ובהתאם לדרישות ולצרכים של המזמינים.

לעוד עבודות מנוף לחץ כאן

מהם היתרונות של משאיות המנוף?

היתרונות של משאיות מנוף הם בכך שהן משמשות להעברת חפצים כבדים וגדולים ממקום למקום. הם יכולים לשמש בבנייה, כרייה ותעשיות אחרות.

איך עובדות משאיות מנוף?

היא רכב המשמש להובלת מטען גדול וכבד ממקום למקום. יש לו מנוף המותקן מאחור, המשמש להרמה ולהזזה של המטען. ניתן להעלות או להוריד את המנוף על ידי סיבוב הידית בחלק האחורי של המשאית. שני סוגי המנוף הנפוצים ביותר הם מנוף נייד, בעל גלגלים להסתובבות, ומנוף עילי, המקובע במקום אחד.

מה ההבדל בין משאית רגילה למשאית עם מנוף?

משאית היא כלי רכב המשמש להובלת סחורות או אספקה, לעומת זאת, משאית מנוף היא רכב שאליו מחובר מנוף. ניתן להשתמש במנוף להרמה ולהזזה של חפצים כבדים. עיקר השימוש של משאיות עם מנופים הם הובלה של ציוד כבד לגבוה והרמה לעבודות אדם.

 

משאית מנוף

כמה עולה השכרת משאית עם מנוף – מחירים

עלויות השכרת משאיות עם מנוף משתנות בהתאם, לפניכם העלויות: (כמו כן, המחירים עלולים להשתנות בהתאם לחברה אותם השכרתם, ובהתאם לשעות העבודה).

מה חשוב לקחת בחשבון כאשר משכירים משאית מנוף להובלה?

כמו בכל הובלה, מומלץ לוודא כי יש ביטוח תכולה להובלות המנוף, למקרה של נזק שלא יבוא.

בנוסף, לוודא מול המפעיל כי הוא מחזיק ברישיון מנוף והוא מפעיל מקצועי. כל מפעיל בעל רישיון מנוף אשר מתקבל מטעם משרד התחבורה מבטיח לנו כי חברת ההובלות מקצועית ואמינה והמפעיל מנוסה ומיומן.

 

דילוג לתוכן