שיחה מהירה
השאר פרטים

   לשיחת ייעוץ התקשרו עכשיו - 054-599-8990

   משאית מנוף

   משאית מנוף, מהווה כלי עבודה חשוב הטומן בחובו תועלות רבות. הייחוד של משאית מנוף טמון בעובדה שניתן להעביר באמצעותה ציוד וחומרים ובמידת הצורך להרים אותם או להציב אותם באופן ישיר במקום אליו הוא מיועד להגיע.
   מהסיבה הזאת, נהוג לעשות שימוש במשאית מנוף הן לצורך העברה של אלמנטים או מפעלים, הן בהליך ביצוע של עבודות בנייה והן בעוד מגוון רחב של מצבים בהם יעלה הצורך בהובלת משאות כבדים.

   משאית מנוף – הסוגים השונים

   מי שזקוק לשירותיה של משאית מנוף, חשוב שיכיר תחילה את הסוגים השונים של משאיות המנוף ואת ההבדלים ביניהם, כאשר, הסוגים הבולטים:

   • משאית עם מנוף הרמה – משמשת בעיקר להרמה של רצפות, עצים וריהוט כבד לבניינים.
   • משאית עם מנוף סל – משאית אליה מחוברת זרוע אשר בקצה ישנו חיבור לסל. מיועדת להרמת פועלים לאתרים גבוהים בעיקר כשעולה הצורך לנקות חלונות במגדלים, לגזום עצים ועוד.
   • משאית עם מנוף כננת – משאית אשר מיועדת בעיקר לצורך ביצוע עבודות תת קרקעיות בעומק.

   כאמור, חברה מקצועית ומנוסה אשר מציעה שירותי משאית מנוף, תדע להתאים את המשאית הרלוונטית בהתאם לסוג העבודה ובהתאם לדרישות ולצרכים של המזמינים.

   זקוקים לשירותי משאית מנוף?

   אם אתם זקוקים לשירותיה של משאית מנוף, חשוב שתבחרו בקפידה את החברה ממנה תקבלו את השירות המבוקש. יש לבדוק אלו סוגי משאיות מנוף החברה מציעה ואם היא ערוכה לספק לכם מענה איכותי ומקצועי על הצורך ועל הסיבה בגינה הזמנתם את שירותיה.
   חברת אלרון מנופים והובלות מתמחה בביצוע קשת של עבודות באמצעות משאית מנוף. כאשר, השירותים מיועדים הן למגזר העסקי, הן למגזר התעשייתי והן למגזר הפרטי.
   לקבלת מלוא הפרטים על החברה ועל שירותיה מוזמנים להיכנס לאתר החברה.

   דילוג לתוכן