שיחה מהירה
השאר פרטים

   לשיחת ייעוץ חינם התקשרו עכשיו - 054-599-8990

   הובלה עם מנוף – כמה זה יעלה לכם ואיך תוכלו להוזיל את העלויות

   לא מעט מפעלים ובעלי עסק שונים מתעניינים בתחום של הובלה עם מנוף. לא פעם יש צורך להוביל את המכונות, המכשור והציוד של העסק באמצעות מנוף, מאחר ומדובר על פריטים גדולים וכבדים במיוחד. לכן במקרים מסוג זה, אין מנוס אלא להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום של הובלה עם מנוף. חשוב כמובן לזכור כי ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של חברות הובלה, ולכן יש להשתמש בשירותיה של חברה מיומנת, מנוסה ומקצועית, המספקת שירות ברמה הגבוהה ביותר לצד מחירים נוחים ואטרקטיביים. אנו בחברת אלרון מנופים והובלות נשמח לספק לכם שירותי הובלה ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי הקפדה על יחס אישי ושירות מקצועי. המחירים שלנו נוחים ומשתלמים ומאפשרים לכל אחד ליהנות משירותי הובלה מקצועיים במיוחד.

    

   הובלה עם מנוף – מה משפיע על המחיר?

   היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של הובלה עם מנוף, מאחר ועבור כל סוג של הובלה יש צורך לבחור את המנוף המתאים ביותר למשימה. יש לזכור כי ניתן היום לבחור בין מגוון רחב של מנופים שונים, כאשר חלקם מחוברים לסמיטריילרים או למשאיות. רק חברה מקצועית ומנוסה תדע להתאים עבורכם את המנוף המתאים ביותר עבור ההובלה שלכם, בהתאם לסוג ההובלה ולצרכים הייחודיים עבורה. יש לזכור כי לכל משאית יש הגבלה של משקל מסוים, ולכן יש צורך להתחשב במשקל של הציוד המועבר, על מנת להתאים לו את המשאית המתאימה ביותר. כמו כן, הדבר נכון גם לגבי הגודל של הציוד המועבר, מאחר ולכל סוג של משאית ישנה גם הגבלה של גודל מטען מסוים. כמובן שמחיר ההובלה מושפע מהגודל והמשקל של הציוד המועבר, כמו גם ממורכבות ההובלה.

   הובלה עם מנוף – מה כדאי לדעת בתחום?

   כדאי לדעת כי הובלה מסורבלת ומסובכת, כמו למשל הובלה המצריכה קירור או לחילופין הובלה של חומרים מסוכנים, תייקר משמעותית את מחיר ההובלה. כמו כן, חשוב לזכור כי כאשר מדובר על הובלה של מכולות למשל, יש לשים לב לגודל של המכולה ולמשקל שלה. בחלק גדול מהמקרים מומלץ להזמין מראש מכולה בגודל סטנדרטי, על מנת לאפשר הובלה יעילה, מהירה וזולה יותר, מאשר במקרים של מכולות גדולות מהסטנדרט, דבר המצריך שימוש במשאיות בגדלים שאינם סטנדרטיים. כמובן שעל מנת להוזיל את עלות ההובלה, יש צורך להתחשב גם במשקל של המכולה. בחלק מהפעמים מומלץ לחלק את הציוד לשתי מכולות שונות, על מנת לאפשר את הובלתו בצורה קלה ומהירה יותר. חשוב לזכור כי לא כל משאית מורשית לשנע כל סוג של מטען, מאחר וישנה הגבלת משקל לכל סוג של משאית ולכל סוג של סמיטריילר.

   אנו בחברת אלרון מנופים והובלות מתמחים בתחום של הובלה עם מנוף. נשמח לעמוד לרשותכם, צרו קשר בהקדם!

   דילוג לתוכן