שיחה מהירה
השאר פרטים

   לשיחת ייעוץ חינם התקשרו עכשיו - 054-599-8990

   רוצים להוביל מכולה? הנה 10 דברים שאתם חייבים לדעת

   אנשים רבים מתעניינים בתחום של הובלת מכולה, מאחר ולא פעם מדובר על האופציה הנוחה ביותר להזמין ציוד, מכשור או סחורה לעסק שלכם. לא מעט מפעלים ותעשיות שונות בוחרים להוביל מכולות, מאחר והדבר הכרחי לצורך קיומם. למעשה באמצעות השילוח הימי ניתן להזמין מגוון רחב של ציוד, מכשור וסחורות שונות, אשר ניתן להשתמש בהם בארץ למגוון רחב של שימושים שונים. לא מעט עסקים למשל, בוחרים להזמין סחורה מסין, על מנת ליהנות ממחירים נוחים יותר. אך על מנת להוביל את המכולה לעסק שלהם, יש צורך בהובלה מקצועית ואמינה. אנו בחברת אלרון מנופים והובלות מתמחים בתחום של הובלת מכונות בצורה היעילה, המהירה והבטיחותית ביותר. יש לזכור כי לא כל חברה מסוגלת לבצע את ההובלה בצורה היעילה ביותר, מאחר ויש צורך להצטייד במשאית מתאימה ובמנוף שיצליח להניף את המכולה ולמקם אותה בצורה בטיחותית על המשאית או הסמיטריילר הנבחר.

   מנוף

   מנוף

   מה חשוב לדעת לגבי הובלת מכולה?

   קודם כל, חשוב להבין כי כל סוג של יבואן חייב לבדוק את האופציה של שילוח ימי, מאחר וזוהי הדרך היעילה והמשתלמת ביותר לייבא מוצרים, מכשור וציוד לעסק. באמצעות רכישה של סחורה בהודו, סין או כל מדינה אחרת, המספקת סחורה איכותית במחירים אטרקטיביים, ניתן ליהנות מרווחים משמעותיים יותר. ניתן לשנע את הסחורה באמצעות הים ולאחר מכן לדאוג לחברת הובלה מקצועית ואמינה, שתוביל את המכולה לעסק שלכם. אך חשוב לזכור כי על מנת להבטיח לעצמכם הובלה מקצועית ויעילה יותר, יש צורך לשים לב לגובה, לגודל ולמשקל של המכולה. כדאי לדעת כי רוב המכולות מגיעות בגודל סטנדרטי, המגיע ל- 20, 40 או 45 רגל. מי שיבחר באחת מהמכולות האלו, יוכל ליהנות מהובלה מהירה ונוחה יותר. אך מי שיבחר במכולה שאינה מגיעה באחד מהגדלים הסטנדרטיים האלו, ייאלץ להתמודד עם בעיות שונות עם ההובלה שלהן.

   הובלת מכולה – נקודות חשובות שכדאי להכיר

   כדאי לדעת כי מעבר לגודל של המכולה, יש לתת את הדעת גם למשקל שלה. רוב המשאיות מגיעות בגודל מסוים המותאם לגודל הסטנדרטי של המכולות ומוגבלות למשקל מסוים. לכן מכולה גדולה מהרגיל או כבדה מהמותר, לא תאפשר הובלה פשוטה ולא פעם תעכב באופן משמעותי את הגעת הסחורה לבית העסק. כמו כן, חשוב לזכור כי גודל או משקל לא סטנדרטי, עלולים לייקר משמעותית את מחיר ההובלה. מעבר לכך, חשוב לזכור כי גם תכולת המכולה תשפיע על ההובלה שלה, מאחר ומכולה הדורשת קירור מצריכה הובלה מיוחדת. רק משאיות מסוימות מתאימות למכולות מסוג זה. כמובן שמכולה המכילה חומרים מסוכנים, מצריכה רישיונות ואישורים מיוחדים, דבר שגם כן מסרבל ומייקר את עלות ההובלה שלה. 

   אנו בחברת אלרון מנופים והובלות מתמחים בתחום של הובלת מכולות. אנו נשמח לסייע ולייעץ לכם בנוגע להובלת המכולה שלכם. צרו קשר!

   דילוג לתוכן